Home Foto Jen Selter po i çmend te gjithe me te pasmet e saj

Jen Selter po i çmend te gjithe me te pasmet e saj

945
0

Jen Selter, e cila kohëve të fundit është shndërruar në një sensacion të rrjeteve sociale, për shkak të së pasmeve të saja, ka thënë se ndihet shumë mirë dhe shumë speciale për këtë gjë. Disa javë më parë, Jen Selter ka postuar disa fotografi të pabesueshme në rrjetet sociale, duke treguar të pasmet e saj të cilat padyshim që janë ndër më të mirat në botë.

”Është mirë kur të tjerët më shikojnë mua? pasi ndihem shumë speciale”, tha Selter në një intervistë për TMZ Sports.
Ajo tashmë ka bërë më shumë se 2.5 milionë ndjekës në Instagram, aty ku edhe i ka postuar fotot e saj të pabesueshme.

[portfolio_slideshow id=13692]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here