Home Foto Ellie Goulding vishet retro, me nje bluze te ndritshme dhe pantallona lekure

Ellie Goulding vishet retro, me nje bluze te ndritshme dhe pantallona lekure

839
0

Ellie Goulding duket qarte qe eshte frymezuar nga vitet 60 teksa kishte veshur nje T-shirt roze dhe nje pale pantallona lekure. 27-vjecarja bjonde dukej teper e lirshme teksa fotografohej me floket e gjate naturale.Ajo shkruajti ne Twitter rreth look-ut te saj “save the rave”, ndersa me vone nuk ishte e vendosur nese do dilte apo jo ne mbremje.

[portfolio_slideshow id=13588]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here