Home Udhetim Ishulli privat ne shitje sa nje shtepi ne Britani

Ishulli privat ne shitje sa nje shtepi ne Britani

1189
0

Ai është ishulli më fantastik në veriperëndim të Irlandës dhe është varg në vazhdimësi me katër ishuj të tjerë.
Ishulli është i gjelbër, ka shpellë tunnel, një pellg mahnitës të ujërave të ëmbla dhe natyrisht plazhe.
Ky ishull ka 94 hektarë tokë dhe kushton 140,000 – 150,000 $, aq sa është çmimi mesatar i një shtëpie në Britaninë e Madhe.

ishull

Disavantazhi i këtij ishulli është transporti.
Atje mund të shkohet vetëm me anije ose helikopter nëse kushtet atmosferike janë të mira.
Për njerëzit që duan të shijojnë aventura në një vend të paprekur dhe pabanuar shërben pikërisht ky ishull privat.

ishull4

ishull3

ishull2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here