Home ShowBiz Ingridi vjen si “Mbretëreshë” seksi në klipin e ri

Ingridi vjen si “Mbretëreshë” seksi në klipin e ri

485
0

Ingrit Gjoni ka lancuar projektin e saj më të ri muzikor ku shfaqet si një “Mbretëreshë” shumë seksi.

Kënga me këtë titull, e cila është bashkëpunim i Ingritit me Gjeto Lucën, është shoqëruar edhe me videoklipin që është lancuar dje në YouTube.

ingrid

Videoklipi sjell dy këngëtarët e duetit në disa skena të realizuara në “shkretëtirë” dhe me Ingritin që tregon vijat e trupit me disa kostume transparente.

Dyshja më herët kishin realizuar edhe një duet tjetër të suksesshëm, të titulluar “Hajde Sonte”.

Previous articleVucic : “Jane arrestuar sulmuesit e dyqaneve te shqiptareve”
Next articleVlore, serisht atentat biznesmenit te ndertimit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here