Home ShowBiz Gaga shëtit me mbathje në rrugët e Londrës

Gaga shëtit me mbathje në rrugët e Londrës

705
0

E vendosur vazhdimisht në qendër të vëmendjes për stilin e saj befasues në të veshur, “Lady Gaga” duket se kohët e fundit po zhvillon një antipati të theksuar ndaj fustanëve apo pantallonave.

Ndërsa është shfaqur vazhdimisht në spektaklet e saj me këmbët tërësisht të zbuluara, askush nuk e kishte imagjinuar që Gaga do të dilte edhe në rrugët e Londrës e veshur vetëm me geta dhe mbathje.

25-vjeçarja ishte e pranishme në kryeqytetin britanik për të marrë pjesë në një akvitet televiziv, ku pa dyshim, midis të ftuarve të tjerë “Vip” që ishin të pranishëm, Gaga kishte “veshjen” më të veçantë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here