Home ShowBiz Fotot erotike te Juliet Gayet qe mahniten Presidentin Hollande

Fotot erotike te Juliet Gayet qe mahniten Presidentin Hollande

804
0

Për t’u njohur me njëri-tjetrin fillimisht kanë qenë idetë e përbashkëta politike që i bashkuan, por cilësitë e tjera të Julie Gayet janë ato që e bënë Hollande të “lerë kokën” pas saj.

Mjafton të shihni disa role të interpretuara nga aktorja franceze për të kuptuar arsyet se përse Presidenti i Francës u dashurua me të. Aktorja nuk ka pasur kurrë turp të tregojë trupin e saj seksual dhe plotë forma të zhveshura.

Këtë e tregojnë edhe disa fotografi të botuara nga revista “Chi”, të cilat janë shkëputur nga filmat “Elles et moi” i 2008-s dhe “Amoreuse” i vitit 2011, ku e bukura Julie ka interpretur e zhveshur para kamerës me meshkuj e femra.

[portfolio_slideshow id=12898]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here