Home Aktualitet Tirane: shtohen rradhet per pasaporta biometrike

Tirane: shtohen rradhet per pasaporta biometrike

635
3

TIRANE- Radhët e aplikimeve për karta identiteti apo pasaporta biometrike nuk do i ndahen aplikantëve edhe për këtë vit. Në njësinë bashkiake nr.2 në Tirane ku banorët, mes tyre edhe fëmijë e të moshuar, ishin në radhe prej orëve të para të mëngjesit. Ata shprehen të pakënaqur për kushtet e aplikimeve.

Fluksi duket se shtohet edhe më, pasi zyrat e njësive bashkiake të përcaktuara për aplikimin për karta e pasaporta, janë të mbyllura në fundjavë, cka shton edhe me shumë radhët në ditët e javës.

Previous article50 batutat më të bukura dhe pikante të politikanëve shqiptarë
Next article10 librat që kanë tronditur botën, nga “Mein Kampf” i Hitlerit deri tek “Manifesti” i Marksit

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here