Home ShowBiz E fejuara e Clooney me nje diamant 7-karatesh me vlere 450,000 paund

E fejuara e Clooney me nje diamant 7-karatesh me vlere 450,000 paund

537
0

Eshte nje shprehje perrallore e dashurise qe do bente syte e cdo vajze te shkelqenin. Mesa shihet ne foto George Clooney e ka patur seriozisht kur tha se do martohej me Amal Alamuddin perderisa i dhuron nje diamant 7-karatesh. Aktori 53-vjecar ja dhuroi kete unaze te fejuares, avokates angleze 36 vjecare teksa i propozoi pak muaj me pare.

clooney-amal

Aktori i kishte derguar avokates nje e-mail joshes pas nje feste bamiresie ku avokatja kishte refuzuar te merrte numrin e Clooney. Ne email ai shkruante se “njeriu me seksi ne bote kerkon te takoje avokaten me seksi ne bote.” Megjithese emaili iu duk terheqes ajo perseri e beri Clooney te prese disa dite, duke mos i kthyer pergjigje. Por mesa duket fuqia joshese e Clooney ka vepruar dhe ai dukej me i gezuar se kurre.

clooney-amal2

clooney-amal1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here