Home ShowBiz 17 vjeçarja Kylie Jenner, teper hot me pantallona te shkurtra dhe bikini

17 vjeçarja Kylie Jenner, teper hot me pantallona te shkurtra dhe bikini

434
0

Një 17 vjeçare që do të mbahet mend gjatë është padyshim Kylie Jenner. Ajo pozon si të jetë një modele e vërtetë duke u shfaqur gjithnjë provokuese në çdo dalje të saj. Ja tek shohim edhe foto më të fundit të postuara në Instagram prej saj ku sensuale është ti thuash. Redaksia Online

[portfolio_slideshow id=19261]

Previous articleKufiri detar, Rama: S’ka marreveshje me Greqinë para interesit kombëtar
Next article3 te vrare prane maternitetit. Terror dhe panik ne rruge

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here