Home ShowBiz E çmendur pas Brad. Maddona ndjek premieren e filmit te Brad Pitt

E çmendur pas Brad. Maddona ndjek premieren e filmit te Brad Pitt

608
0

Ajo arriti me drejtorin Steve McQueen, si shoqerusin e saj për mbremjen.
Por ndoshta Madonna i kishte vetëm sytë tek Brad Pitt, ylli i filmit 12 vjet Rob, pasi u zbulua Mbretëresha e muzikës pop kishte një dëshirë te fortë për aktorin.
Vetëm muajin e kaluar, Material Girl zbuloi se ajo kishte një ëndërr romantike në lidhje me yllin e Hollywood.
“Brad Pitt dhe unë jetonim së bashku dhe aty ishte një fëmijë i vogël bjond në shtrat, ‘zbuloi Madonna gjatë një interviste ne Reddit.
Këngëtarja dukej fantastike në një pallto elegante të zeze dhe të kuq buzësh të ndritshem.
Madonna shtoi: “Me vjen keq Angelina, ajo ishte vetëm një ëndërr.”

[portfolio_slideshow id=10603]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here