Home ShowBiz Dhurata Dora, “hot” ne klipin e saj të ri

Dhurata Dora, “hot” ne klipin e saj të ri

867
0

dhurata-dora

Dhurata Dora ka sjellë klipin e saj të ri “A bombi” . Këngëtarja vjen në këtë klip në bashkëpunim dhe tekst të Young Zerka. Ndërkohë, Dhurata ka zgjedhur Max Production për përkujdesjen ndaj klipit të saj. Ajo shfaqet e kuruar dhe tepër seksi gjatë klipit. Këngëtarja ka marrë një bum klikimesh vetëm në orët e para të publikimit të videos në faqet e saj zyrtare sociale dhe YouTube.

Previous articleGramsh, 37-vjecari ekzekutohet ne veranden e shtepise
Next articleModelja hecen e zhveshur ne New York dhe askush se ve re

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here