Home Aktualitet Gramsh, 37-vjecari ekzekutohet ne veranden e shtepise

Gramsh, 37-vjecari ekzekutohet ne veranden e shtepise

323
0

policia1Një 37-vjeçar në fshatin Tërvol të Gramshit është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në banesën e tij rreth orës 20:00, ndërsa kishte dalë në verandë. Mësohet se viktima është Përparim Duzha, 37 vjeç i cili para pak kohësh është riatdhesuar nga Belgjika ku jetonte prej disa vitesh si emigrant.

37-vjeçari dyshohet se është vrarë gjatë një darke familjare dhe është qëlluar në momenti kur ka dalë në verandë për të pirë në cigare.

Policia e cila ka mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Nga ana e komisariatit i Gramshit bëhet me dije se janë disa pista hetimi, ku më kryesoret janë hakmarrja apo ndonjë konflikt i vjetër i viktimës, 37- vjetarit Duzha.

Gjithashtu mësohet se policia ka shoqëruar edhe disa banorë të tjerë të fshatit Tërvol në Gramsh.

Previous articleShqiperia barazon me Francen, mesazh per Platinine
Next articleDhurata Dora, “hot” ne klipin e saj të ri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here