Home Aktualitet Sa keq! Si e festoi Emina Cunmulaj përvjetorin e martesës

Sa keq! Si e festoi Emina Cunmulaj përvjetorin e martesës

1554
0

Modelja e bukur shqiptare Emine Cunmulaj sot festoi dy vjetorin e martesës me burrin e saj miliarder Sam Nazarian mirëpo dicka e keqe i ndodhi asaj.

Ata kishin zgjedhur për të festuar përvjetorin e tyre në jaht me shëtitje në deti mirëpo valët e detit e kanë munduar atë dhe ajo ka pasur të vjella të vazhdueshme.

Për më shumë ja fotoja e saj e postuar në Instagram.

Previous articleShkencëtarët e Harvardit: Sekreti për të bërë miq të rinj
Next articleINSTAT: Aksidentet rrugore Maj, 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here