Home ShowBiz Kim e Kanye drejt divorcit?

Kim e Kanye drejt divorcit?

571
0

Kim-Kardashian-and-Kanye-WestKim Kardashian i ka ardhur në majë të hundës martesa me Kanye West! Pas disa muajsh të sulmeve në Twitter dhe dështimeve në publik, ylli i reality show ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti i saj prej dy vitesh, Kanye West.

Siç shkruan nje gazete e njohur , “Kim i ka bërë të ditur të ëmës, (Kris Jenner) se “Do të ndahem nga Kanye”. Kjo i thyen zemrën po duket se nuk ka rrugë tjetër”, ka thënë një burim brenda familjes.

Vetëm pak ditë më parë Kanye ka shkaktuar rrëmujë e trazira në 4 të mëngjesit në një hotel në Nju Jork. Duke mos dëgjuar askënd ai bërtiste: “Unë jam Kany West dhe bashkëshorti i Kim f…. Kardashian!”. Por duket se këtë 35-vjeçarja nuk e ka përtypur kollaj.

Ai zgjoi fëmijët, North dhe Saint, dhe ajo i kërkoi të shkonte në dhomën e tij, duke e përzënë”, shkruan më tej, duke cituar burimin brenda familjes. Duket se kjo zënkë ka qënë qershia mbi tortë që Kim të marrë këtë vendim.

Previous articleAdele triumfon ne “Brit Awards”
Next articleBon Jovi koncert ne Tirane

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here