Home Foto Brad Pitt mbush sot 50-vjeç

Brad Pitt mbush sot 50-vjeç

729
0

Si nje prej divave te Hollywood-it, babai i 6 femijeve dhe gjysma e cifit me te famshem ne planet, Brad Pitt ka kaluar nje karriere te shkelqyer teksa mbushi 50 vjec.

Aktori feston ditelindjen sot por duket sikur koha nuk ka hecur per te qe ne momentin qe ai u shfaq per here te pare ne nje film teksa morri shume zemra me filmin Thelma & Louise ne 1991.

[portfolio_slideshow id=12358]

Previous article2 vjet burg per bisnesmenin Kelmendi. Aksidentoi per vdekje kengetaren “EMMY”
Next articleEnver Dondollaku ekstradohet ne Shqiperi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here