Home Politike Rama: Ne do të bashkohemi, përtej flamujve të partive

Rama: Ne do të bashkohemi, përtej flamujve të partive

529
0

“Ne do të bashkohemi përtej flamujve të partive”. Kështu iu është drejtuar kreu opozitar Edi Rama banorëve të Kavajës ndërsa ka kërkuar votën për kandidatin Elvis Rroshi, ai një alternativë për ndryshim.

Kandidati i “Aleancës për të ardhmen”, do të jetë ndryshimi, fryma, progresi në të cilën do të has ky qytet, ka thënë më tej Rama, ndërsa shifra një mijë të papunë ishte sërish kryefjala e fjalimit të tij.

Kryesocialisti ka premtuar ndër të tjera punësim, dhe vota në 8 maj, do të jetë ëndrra që do të bëhet realitet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here