Home ShowBiz Bleona Qerreti kapet mat ne Turqi dhe ofendon gazetaret

Bleona Qerreti kapet mat ne Turqi dhe ofendon gazetaret

1219
0

Foto topless të këngëtares Bleona Qereti janë kudo në internet, të publikuara nga media shqiptare e të huaja. Gjithnjë skandaloze Bleona këtë herë është fotografuar nga paparacët gjatë pushimeve të saj në Turqi, dhe duket shumë moskokçarëse teksa ekspozon në diell mes të tjerash edhe gjinjtë e saj. 29-vjeçarja është komentuar edhe nga media greke, ku është kritikuar për fizikun e saj të patonifikuar dhe celulitin. Mes të tjerash ata shtuan se Qereti në daljet e saj publike është gjithnjë e kuruar dhe në formë shumë të mirë, por këto foto në plazh vërtetuan të kundërtën. Ju si e gjykoni pamjen e këngëtares?!

bleona-qerreti4

bleona-qerreti3

bleona-qerreti2

bleona-qerreti1

Por kengetarja ka reaguar pas publikimit të fotove ku ajo shfaqet topless.

Qereti ka akuzuar personat të cilët i kanë publikuar fotot se i kanë ndryshuar ato duke e shfaqur më të shëndoshë nga ccështë këngëtaren.

Nga indinjimi për foto Qereti i ka ofenduar paparacët.

Previous articleRama leter ministrave: “Ndaloni arrogancen mes jush ose largohuni”
Next articleReforma territoriale, nisin shkarkimet e bashkive

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here