Home Lifestyle Florica Leonida, sportistja qe u be prostitute

Florica Leonida, sportistja qe u be prostitute

535
0

Florica LeonidaFlorica Leonida është një sportiste shumë e mirë e cila tashmë është bërë prostitutë. Ajo është nga Rumania dhe po punon me pseudonimin Sascha Brown. 27-vjeçarja la profesionin e saj për t’u bërë prostitutë pasi nuk i mjaftonin paratë për të paguar faturat. Tani ajo fiton 3000 dollarë në natë dhe ndihmon edhe familjen e saj në Rumani me këto para. Vajza nga Rumania ka fituar medaljen e artë Junior European Championships në vitin 2002. Fillimisht nisi të punonte në Gjermani, ndërsa tani punon në Austri dhe jeton së bashku me një shoqen e saj në Vienë.

Previous articleVeprat e artit, Thimio akuza ndaj Rames dhe Kokedhimes
Next articlePolitikanet shqiptare bejne tifo per ekipet e tyre

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here