Home Foto Beyonce ndan disa foto personale me Jay Z dhe vajzen Blue Ivy

Beyonce ndan disa foto personale me Jay Z dhe vajzen Blue Ivy

494
0

Beyonce sapo perfundoi turin e saj te koncerteve ne fund te Marsit dhe eshte e kuptueshme qe ylli i hitit Crazy in Love, do te merrte ca pushime me familjen e saj.
32-vjecarja, Ylli i popit, ndau disa foto ne Tumblr nga nje udhetim tropikal me bashkeshortin Jay Z dhe vajzen Blue Ivy.

Sic shihet edhe nga fotot ajo eshte teper natyrale dhe pa make-up

[portfolio_slideshow id=14244]

Previous articleHyn në fuqi amnistia, falen 900 të dënuar
Next articleAfganistan, sulm kamikaz ndaj trupave shqiptare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here