Home ShowBiz Alby Rydes, 21-vjeçarja shqiptaro-kubaneze e filmave porno

Alby Rydes, 21-vjeçarja shqiptaro-kubaneze e filmave porno

1167
1

Alby Rydes është 21 vjeçarja shqiptaro-kubanezee cila është me famë në industrinë pornografike.

Alby Rydes4

Në fakt origjina e bukuroshes së lindur më 16 nëntor 1993 është shqiptaro-kubaneze. Brune, seksi dhe trupin e mbushur me tatu janë tiparet dalluese të Alby-t.
Por detaji “pikant” është se ka prejardhje shqiptare. Ajo jeton prej vitesh në Florida. Vetëm prej një viti ka nisur performancat “hard”, teksa ka marrë pjesë në filmat e kompanive më të famshme porno.

Alby Rydes3

Alby Rydes2

Alby Rydes1

Përveçse në këtë industri, ajo shpesh punon edhe si modele.

 

Previous articleAdriana Lima ndahet nga bashkëshorti i saj, basketbollisti i NBA-s, Marko Jaric
Next articlePolitika, mass-media dhe rrezikimi i sigurisë kombëtare të Republikës së Shqipërisë

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here