Home ShowBiz Albana Osmani tregon format si kurre me pare

Albana Osmani tregon format si kurre me pare

1085
0

Albana Osmani është një nga vajzat më të bukura të ekranit Shqiptar. Prezantuesja duket se punon shumë për të pasur një trup në formë.
Nga disa foto që ka ndarë me fansat në rrjetin e saj social Albana ka treguar të pasmet e saj si kurrë më parë. Ajo shfaqet në plazh me bikini dhe të pasme bombastike.

[portfolio_slideshow id=15580]

Previous articleFjolla ekspozon format seksi teksa pushon ne Turqi
Next articleKrijohet çmimi “Rona Nishliu Awards”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here