Home ShowBiz Adele, nje nene e preokupuar, shetit me djalin e saj

Adele, nje nene e preokupuar, shetit me djalin e saj

506
0

Në jetën e përditshme Adele është një njeri fare normal. Këngëtarja britanike u fotografua në Londër me djalin e saj, e veshur me një palë streçe të zeza, një triko ‘oversize’, një palë atlete dhe flokët e kapura shkujdesshëm, dhe pa make-up.
Pamja e saj ishte larg buzëve të kuqe, krehjes elegante të flokëve, nga cfarë jemi mësuar ta shikojmë në tapet e kuq.
25-vjeçarja në jetën e përditshme duket se preferon të jetë një njeri fare i thjeshtë dhe shkëlqimin e saj e ruan vetëm për skenën.
[portfolio_slideshow id=11132]

Previous articleEva Longoria del me floke te lagura per te pire dicka
Next articleTakimi me Papulias, Nishani: Te hiqet ligji i luftes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here