Home Foto Eva Longoria del me floke te lagura per te pire dicka

Eva Longoria del me floke te lagura per te pire dicka

799
0

Kur Gabrielle Solice u prezantua per here të parë në botë në Desperate Housewives, ajo ishte ish-modelja e cila kurrë nuk dilte pa rregulluar floket.
Por aktorja që ka luajtur atë, Eva Longoria, nuk bezdiset fare në lidhje me stilin e saj. Dhe për të provuar kete, Eva u largua me flokë të lagur në Los Anxhelos për të marr një pije të ftohtë e veshur me nje fustan me vija qe vinte ne pah trupin e saj.
[portfolio_slideshow id=11118]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here