HYRJE ShowBiz JLo: E urreja trupin tim

JLo: E urreja trupin tim

0
174

Format e saj janë zilia e femrave në mbarë botën, por Jennifer Lopez ka zbuluar në një intervistë të fundit se e urrente trupin e saj dhe donte të kishte fizikun e femrave të tjera.images

“Mendoja se nuk isha elegante sa duhej. Doja të kisha format trupore të të tjerave dhe e urreja fizikun tim”, tha JLo për revistën britanike “Dare”.

Por, që nga ajo kohë, këngëtarja dhe aktorja e famshme ka mësuar të dashurojë veten dhe i fton edhe të tjerët të bëjnë të njëjtën gjë.

“Të ndihesh e bukur është një sjellje dhe të gjithë duhet të kërkojmë të bukurën te vetja. Nuk duhet të krahasohemi kurrë me të tjerët”, theksoi Jennifer Lopez

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here