HYRJE ShowBiz Armina Mevlani nostalgjike per ditelindjen

Armina Mevlani nostalgjike per ditelindjen

0
151

Armina Mevlani

Armina Mevlani ka shperndare ne profilin e saj ne instagram me ndjekesit detaje nga ditelindja nje vit me pare. Ajo duket nostalgjike dhe shprehet se ndihet teper e lumtur dhe e bekuar me festimet e ditelindjes se saj si ne vitet 70.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here