Home ShowBiz Ylli serb Jelena Karleusa ofendon Rita Oren, shqiptaret shryhen ne komente

Ylli serb Jelena Karleusa ofendon Rita Oren, shqiptaret shryhen ne komente

777
0

jelena1Ylli serb, Jelena Karleusa gjatë gjithë ditës së djeshme dhe ditës së sotme është marrë me shqiptarët dhe Rita Orën.

Ajo është ballafaquar me një furi komentesh kur në një seri positmesh ka fyer Rita Orën duke pyetur se kush është Rita Ora, teksa po ashtu publikoi fragmente të Rob Kardashian që ka fyer kohë më parë Rita Orën mbi moralin e saj.

jelena

Por, këngëtarja ka fshirë shumicën prej postimeve fyese, pasi ndoshta është konsultuar me ekipin e saj, dhe pse nuk mori ndonjë kundërpërgjigje nga superylli shqiptar, Rita Ora.
Jelena madje thotë se përcillet shumë nga shqiptarët, të cilët po ashtu i janë kundëpërgjigjur racizmit të serbes në komente.

Para disa orësh ajo ka postuar dy mesazhe nga fansa shqiptarë që e përkrahin dhe për të treguar se shumë prej tyre janë keqkuptuar.

Në njërin prej postimeve Jelena ka shkruar:

“Për shkak të interesimit të madh të shqiptarëve dhe mediat e tyre (unë shkruaj në gjuhën serbe, sepse kjo natyrisht të gjithë e dimë), një përshëndetje të madhe për pyetjen:

KUSH ËSHTË RITA ORA? Unë me të vërtetë nuk e di”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here