Home Foto Vildane Zeneli shijon pushimet ne Aruba

Vildane Zeneli shijon pushimet ne Aruba

852
1

Super modelja Vildane Zeneli po i shijon ne maksimum pushimet e saj ne Aruba. Ajo ka postuar disa foto ne rrjetin Instagram ku shfaqet me disa bikini te ndryshme.
Bikinit e saj te stiluara nga Vix Paula Hermannny vene ne dukje dekoltene e saj bombastike dhe e bejne te duket teper seksi.
[portfolio_slideshow id=14369]

Previous articleFushe Kruje, serisht shperthim tritoli ne komisariatin e policise
Next articleGetoar Selimi i jep fund lidhjes me Liberta Spahiun

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here