Home Foto Vildane Zeneli se shpejti dhe kengetare

Vildane Zeneli se shpejti dhe kengetare

1716
0

Vildane Zeneli më në fund do të sjellë një këngë. Gazeta jonë ka kontaktuar me këngëtarin Gëzim Gashi, i cili është nga Kosova, por i njohur për këngët e tij në “top chart”-et e huaja. Ai së bashku me shqiptaren seksi tashmë kanë regjistruar një këngë që do të vijë vetëm në gjuhën angleze. Kënga është prodhuar nga studio “Ericsson Music Group”. Gëzimi për ne ka thënë se ka vite që ata të dy kanë pasur në plan një këngë, e cila tashmë është gati. Ata të dy ndodhen në New York dhe po mendojnë të realizojnë edhe videoklipin e kësaj kënge në Los Angelos. Le të presim se si do të duket Vildane Zeneli në këtë këngë, së bashku me artistin shqiptar.
[portfolio_slideshow id=10703]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here