Home Foto Vildane Zeneli, perseri teper hot

Vildane Zeneli, perseri teper hot

738
0

Vildane Zeneli nuk le rast pa treguar trupin e saj teper perfekt. Kesaj rradhe ajo eshte fotografuar nga studio Albert Marashi dhe mesa duket fotot jane bere ne bregdetin shqiptar.
[portfolio_slideshow id=12690]

Previous articleQeveria “Rama” niset drejt Prizrenit
Next articleLibrazhd, djali vret babane me thike ne zemer

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here