Home ShowBiz Vajza e videoskandalit te FRESSH, ka mbaruar studimet per stomatologji

Vajza e videoskandalit te FRESSH, ka mbaruar studimet per stomatologji

1400
0

Një nga kryetaret e FRESSH ka dërguar video porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin njoftimet për aktivitete politik.

Por kush është vajza e skandalit?!

Sipas informacioneve, ajo quhet Xhilda dhe është nga Berati. Ka studiuar në një universitet privat në Tiranë, në degën e stomatologjisë. Vetëm pak muaj më parë ajo ka përfunduar studimet, ku rezultatet thuhet se i ka pasur mjaft të larta.

Mendohet se ko video është dërguar gabimisht nga Xhilda, gabim ky që po i kushton shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here