Home ShowBiz Stereo Palma mberrijne ne Tirane, biografia e tyre

Stereo Palma mberrijne ne Tirane, biografia e tyre

641
0

Stereo Palma (Attila Naksi & Zsolt Brunner), një projekt i fuqishëm dhe energjik i muzikes house ka fituar sukses të madh në të gjithë Evropën, në Mbretërinë e Bashkuar , Azi (turne në Indonezi dhe Singapor) dhe kohët e fundit në SHBA. Prodhimet e tyre “Cada Vez”, “Ëndrra”, “Miami Bitch”, “Andale” dhe ne 2011 me xhirimin e “Lick It”, janë luajtur dhe të mbështetur fuqimisht nga preferencat e Roger Sanchez, Bob Sinclar, Judge Jules, Scott Mills (BBC Radio 1), Thomas Gold, Nicola FASANO, Simon De Jano, Spencer & Hill etj

Stereo Palma kanë miksuar RIO, Yanou, David Vendetta, Malibu Flladi, singel-in e Toni Braxton “Make My Heart” dhe Elvis Presley-it – Suspicious Minds.

Persa i perket koncerteve, Stereo Palma kanë tronditur diskot me Sebastian Ingrosso & Axwell në Beograd Foam Fest 2010, me nje koncert live ne Sky Bar Bejrut, Liban me Inna dhe Fatman Scoop, dhe kane luajtur me Nicola FASANO & Steve Pyjor në Pallatin e verës 2010, kane performuar ne festivalin e muzikës elektronike ne Hungari , “Sound Balaton” me David Guetta, në Sarajevë në një koncert me Tiesto, dhe në klubin legjendar rus OPERA në Moskë …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here