Home Aktualitet Aksident në Fushë Krujë, vdes çifti me fëmijën tre vjeç

Aksident në Fushë Krujë, vdes çifti me fëmijën tre vjeç

562
0

Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë -Vorë ku për pasojë kanë gjetur vdekjen tre persona dhe ështe plagosur rende nje tjeter. Burime nga policia bejne te ditur se viktimat jane Atobel, Suela dhe Kejsi Shota ndersa gjendet ne gjendje te rende ne spital Ervis Shota.Sipas të dhënave autobusi i linjës Durrës-Rrëshen me targa DR 00 16 E është përplasur me një makinë në urën e “Gjolës” ne te cilen udhëtonin katër antarët e familjes. Nderkohe policia po heton rreth shkaqeve që kanë çuar në këtë tragjedi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here