Home ShowBiz Skenat erotike me Di Caprio, Margot: Jam turperuar me gjysherit

Skenat erotike me Di Caprio, Margot: Jam turperuar me gjysherit

543
0

Margot Robbie turpërohet para familjes së saj për skenat erotike me Di Caprio. E njohur në vendlindjen e saj Australi dhe shumë pak jashtë saj me disa filma të tjerë të dorës së dytë, Margot Robbie papritmas përballet me tapetin e kuq të Hollivudit dhe një famë të menjëhershme, pas rolit të saj të shkëlqyer si bashkëshortja e Leonardo di Caprios në “The Wolf of Wall Street”.

Me një nudo skena vërtet të nxehta ku 23-vjeçarja ishte protagoniste, filmi ka lejuar Margot që të “pushtojë” fantazinë e miliona meshkujve në të gjithë botën.
margot robbie
Megjithatë, kjo situatë e ka vendosur Robbie në vështirësi përpara familjes së saj.

“Mamaja ishte me mua në ditën e premierës së filmit në Australi dhe ajo u tregua shumë mbështetëse për skenat e mia. Megjithatë, për gjyshërit do të ishte e rëndë. Për këtë arsye kemi vendosur t’u kërkojmë që të mos e shohin filmin”, pranoi aktorja në një të përditshme australiane.

[portfolio_slideshow id=12938]

Previous articleDurres, tritol makines se biznesmenit te ndertimit
Next articlePerplaset eskorta e burgjeve, 12 efektive te plagosur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here