Home ShowBiz Shkelzeni dhe Armina nuk e fshehin me dashurine

Shkelzeni dhe Armina nuk e fshehin me dashurine

591
0

Është një nga çiftet më të përfolura, por asnjëherë nuk ishin parë apo fotografuar bashkë. Kanë zgjedhur kopertinën e një reviste të re në treg për të bërë publike dashurinë e tyre. Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë në kopertinën e revistës “Who”, në numrin e parë të saj, ku janë botuar për herë të parë fotografi të çiftit në çaste intime me njëri-tjetrin. Lidhja e Shkëlzenit me Arminën, nisi të përflitej gjithnjë e më shumë pas divorcit të djalit të ish kryeministrit, me bashkëshorten e tij Sadijen, me të cilën ka dy fëmijë.

shkelzeni-armina

shkelzeni-armina2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here