Home ShowBiz Ronela Hajati ne E Diell: “Isha semure, …fuck. Shqiptaret”

Ronela Hajati ne E Diell: “Isha semure, …fuck. Shqiptaret”

1008
0

ronela-hajatiPas një performance te dobet ne emisionin e Diell me kengen “Drunk in Love”, në rrjetin social facebook kanë qënë të shumtë ata që e kanë komentuar negativisht performancën e saj. I vetmi moment që u pëlqye nga kënga ishte prezenca e Ledion Licos në rolin e Jay Z. Duket që edhe Ronela vetë është informuar për sharjet ndaj saj dhe nuk ka ngurruar të shkruajë një status në lidhje me këtë.
ronela-hajati-facebook

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here