Home ShowBiz Rita Ora me te dashurin e ri, djalin e stilistit Tommy Hilfiger

Rita Ora me te dashurin e ri, djalin e stilistit Tommy Hilfiger

411
0

Rita Ora udhëtoi drejt Los Angelosit me të dashurin e saj të ri Ricky Hilfiger. Romanca e Rita Ora-s me djalin e stilistit amerikan, Tommy Hilfiger, po bëhet gjithmonë edhe më publike, nën syrin e medias. Këngëtarja i kishte mbuluar flokët me një shall të kuq, ndërsa Ricky ishte veshur thjesht, duke pirë një cigare. Këngëtarja filloi të shoqërohej me djalin e stilistit amerikan, Tommy Hilfiger, muajin e kaluar, kur u nda nga DJ Calvin Harris. Sipas një burimi për |”Daily Mirror”, ata patën një tërheqje qysh në fillim dhe tashmë ai e shoqëron Ritën në të gjitha koncertet e saj.
[portfolio_slideshow id=15728]

Previous articlePolicia e Shtetit kallezon Burgaj e Kuliçaj. Nuk zbatuan urdherat
Next articleSemaforet e kuq, hiqen 3 mijë patenta në 6 muaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here