Home ShowBiz Rita Ora histori dashurie me DJ Calvin Harris

Rita Ora histori dashurie me DJ Calvin Harris

747
0

ora-calvinRita Ora, e cila së fundmi po përjeton një histori dashurie me DJ Calvin Harris është surprizuar kur ai është cilësuar si një ndër personat më të pasur nën moshën 30 vjecare.

Calvin, i cili tashmë ka bërë publike romancën e tij me 22-vjeçaren me prejardhje shqiptare Rita Ora, ishte kompozitori më i shitur vitin e kaluar në Mbretërinë e Bashkuar dhe SHBA.

Ai shkroi hitin e Rihannas “We Found Love”, dhe vendosi rekord në shumicën toplistave të Mbretërisë së Bashkuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here