Home ShowBiz Rita Ora feston ditelindjen e motres

Rita Ora feston ditelindjen e motres

665
0

Rita Ora ka nje jave qe feston vetem ditelindje por kesaj rradhe behet fjale per ditelindjen e motres se saj Elena qe mbushte 23 vjeç. Ajo e festoi ne nje amjent te vogel familjar me motren dhe mamin Vera. Me pas motrat vajten per te festuar ne nje restorant ne Londer. Ato ishin veshur me pantallona lekure te zeza dhe me nje pallto te gjate.

Ajo qe binte ne sy te Rita ishte çanta e saj e preferuar Chanel Lego, me vlere mbi £5000, qe shkonte me buzekuqin e shndritshem dhe manykyrin.

[portfolio_slideshow id=11850]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here