Home Bota Publikohen fotot e vrasjes se Bin Laden

Publikohen fotot e vrasjes se Bin Laden

553
0

Qeveria e SHBA mund të lirojë dëshmi fotografike se Osama bin Laden u vra në një sulm të fundit ushtarak, si nje kerkese e anëtarëve të kombeve të ndryshme dhe madje Talibaneve qe kërkojne prova per eliminimin e tij.

Duke dalë në “Good Morning America” ABC-së të martën, Këshilltari i Shtëpise se Bardhë per antiterrorizëm, John Brennan tha se zyrtarët kanë video grafike dhe foto nga bastisje, qe përfshijne udhëheqësin e al Kaedës me një vrimë plumbi mbi një nga sytë e tij dhe në gjoksin e tij.

Previous articlePedagogia 52-vjeçare e Inxhinierise se Ndertimit akuzon Bashen: Ti je një vrasës
Next articleIncident në Lezhë, plagosen kandidatët e PS-së dhe PD-së

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here