Home Bota Eklipsi i Diellit: Ja si e pa eklipsin diellor presidenti Trump

Eklipsi i Diellit: Ja si e pa eklipsin diellor presidenti Trump

1404
0

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si të gjithë amerikanët ditën e sotme ka parë eklipsin diellor nga ballkoni Truman i Shtëpisë së Bardhë.

Ai së bashku me bashkëshorten e tij, Melanie Trump dhe djali i tyre Barron kanë parë pjesën e eklipsit në Uashington, DC.

Shumë amerikanë u fokusuan në këtë ngjarje pasi ky ishte eklipsi i parë i plotë në vend pas afër një shekulli.

Previous articleZbulohet personi VIP i drekës së Ramës në vilën qeveritare në Durrës!
Next articleLëvizjet e shtetasve në Shqipëri per muajin Korrik 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here