Home Kuriozitete Princesha Kate leshon anijen “The Royal Princess”

Princesha Kate leshon anijen “The Royal Princess”

822
0

Catherine beri daljen e saj te fundit perpara se te lindte duke leshuar anijen krociere, Royal Princess. Anija ka dhoma ​​për 3.600 pasagjerë, peshon 141.000 ton, ka 19 kuverta dhe pretendon të ketë dyqanin me te madh te pastave ne det.

port-Royal-Princess-Princess-Kate

port-RoyalPrincess-6

port-RoyalPrincess-4

port-RoyalPrincess-5

port-RoyalPrincess-3

port-RoyalPrincess2

port-RoyalPrincess

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here