Home ShowBiz Policia arreston Mandin e Nishtulles

Policia arreston Mandin e Nishtulles

940
0

mandi-nishtullesPolica nuk po kursen as personazhet më të famshme VIP

Policia ndalon një automjet për kontroll dokumentash, por shoferi iu thotë gjithë prepotencë se ai është Mandela.
Policët shtangen se Nelsoni ka pak kohë që ka vdekur, por Mandela shton se është edhe më i famshëm se kushëriri i tij i largët…
Më pas Mandela duke u krekosur e ngritur zërin shton se vjen nga zona e NISH-Tullës, por policët përsëri nuk sprapsen.
Atëherë Mandela i dehur dhe pa patentë nuk reziston më dhe ia nis të dredhë zërin e tij duke kënduar hitin “Të ka lali xhan” dhe policët e prangosin që t’ua këndojë LIVE këngën, të burgosurve në qelitë e Elbasanit.

Në Foto Mandela Elmazi që rrëmbeu zemrat e miliona shqiptarëve, AKA Mandi i Nishtullës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here