Home Kuriozitete Parfumi me i shtrenjte ne bote, shishe prej kristali e punuar me...

Parfumi me i shtrenjte ne bote, shishe prej kristali e punuar me ar

977
0

parfumiParfumi me i shtrenjte ne bote: No1 Passant Guardant nga Clive Christian! Cmimi i pafumit: 173,000 Euro! Natyrisht qe shishja prej kristali eshte e punuar me ar dhe mbart 2000 diamante!

Previous articlePlisat pushtojne Beogradin per te ndjekur ndeshjen e kombetares shqiptare
Next articleShqiperia Etnike valvitet mbi Beograd

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here