Home ShowBiz Nina Agdal hedh pas kraheve ndarjen teksa fotografohet me Leonardo di Caprio

Nina Agdal hedh pas kraheve ndarjen teksa fotografohet me Leonardo di Caprio

587
0

Ajo thuhet se eshte ndarë nga i dashuri i saj Max George pas vetëm disa muajsh.
Por Nina Agdal në mënyrë të qartë nuk është një femer qe vuan nga ndarja. Modelja 21-vjeçare ka hedhur veten përsëri në punë dhe u drejtua për në Mauritius për një set fotografik me bikini.
Por tani lajmi i ndarjes nuk eshte me surprize teksa modelja u fotografua teksa dilte nga nje klub nate ku kishte festuar me yllin e Wolf of Wall Street, Leonardo di Caprio. Ata nxituan te futen ne makine dhe fotografet arriten te kapin Leon duke ulur koken dhe kembet e Nines

[portfolio_slideshow id=13369]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here