Home ShowBiz Jennifer Lopez teper hot teksa flirton me modele ne jaht

Jennifer Lopez teper hot teksa flirton me modele ne jaht

835
0

Edhe pse eshte 44-vjec, Jennifer Lopez duket me ne forme se kurre dhe nuk bezdiset teksa tregon trupin e saj. Te merkuren, bukuroshja nga Bronx, kishte veshur nje pale pantallona (Ashton Michael 950$) te shkurtra te bardha pas trupit teper seksi, ndersa po xhironte videoklipin per Kupen e Botes. J.Lo mori disa pozicione ku modelet manekine nuk mund tja hiqnin syte fundshpines se saj teper hot.

[portfolio_slideshow id=13354]

 

Previous articleTrafik armesh Shqiperi – Kosove. Arrestohen 2 punonjes te policise
Next articleNina Agdal hedh pas kraheve ndarjen teksa fotografohet me Leonardo di Caprio

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here