Home ShowBiz Motrat Istrefi me bikini te njejta, super hot

Motrat Istrefi me bikini te njejta, super hot

842
0

Motrat Istrefi, Nora dhe Nita kanë postuar në rrjetet sociale foto ku kanë pozuar me të njëjtat bikini.

Këngëtarja më “in” e skenës shqiptare Nora Istrefi, para pak kohësh kishte postuar në rrjetet sociale këtë foto, e veshur vetëm me bikini, ndërsa vetëm disa ditë më vonë, motra e saj Nita poston gjithashtu një fotografi me të njëjtat bikini.

Siç duket edhe në foto, linjat e tyre perfekte janë një ogur i mirë për të dyja.
Tri motrat, Nora, Nita dhe Era janë adhuruese të fotografisë dhe shpeshë për fansat sjellin foto së bashku, ndërsa po të njëjtat rroba i shohim të sillen herë tek njëra dhe herë tek tjetra, duke ndjekur të njëtin stil veshje.
[portfolio_slideshow id=13782]

Previous articleKosova rikthen taksen prej 40 Euro ne dogane
Next articleKarrota, vetite kuruese te saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here