Google search engine
Home Tags Nora Istrefi

Tag: Nora Istrefi

Zajmina topless ne nje koncert me Nora Istrefin

0
Dy këngëtaret e njohura, Zajmina Vasjari dhe Nora  Istrefi, së bashku kanë ndezur skenën në një koncert në Shkodër. Ato kanë qenë të ftuara...

Motrat Istrefi me bikini te njejta, super hot

0
Motrat Istrefi, Nora dhe Nita kanë postuar në rrjetet sociale foto ku kanë pozuar me të njëjtat bikini. Këngëtarja më “in” e skenës shqiptare Nora...

Nora Istrefi: “Kisha veshur te brendshme”

0
Nora Istrefi, shumë e diskutuar këto ditë për veshjen e saj, më në fund ka vendosur të thyejë heshtjen. Dilemës së madhe nëse kishte...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS