Home Aktualitet Opinioni ne klan, tmerr televiziv. Nuk kuptoj audience apo propogande islamike

Opinioni ne klan, tmerr televiziv. Nuk kuptoj audience apo propogande islamike

795
1

rudina-xhungaGazetarja e emisionit ‘Shqip’, Rudina Xhunga ka reaguar pas shfaqjes se disa videove të xhihadisteve shqiptarë që i bënin thirrje besimtareve për luftë të shenjtë në emisionin “Opinion”.

Nëpërmjet një statusi në rrjetin social Twitter, Xhunga e ka quajtur emisionin e Fevziut si një ‘tmerr televiziv’. “Nuk e kuptoj, audiencë apo propagande islamike është transmetimi i thirrjeve të disa ditëzinjve në FB dhe shfaqja e kokave të prera….”- ka shkruar gazetarja.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here