Home Foto Miranda Kerr fotografohet me te brendshme transparente

Miranda Kerr fotografohet me te brendshme transparente

680
0

Marrëdhënia e saj me Orlando Bloom përfundoi në tetor, pas tre vjet martesë por duket se Miranda Kerr e ka marr veten shumë mirë pas ndarjes. Super modelja australiane është përqendruar kohët fundit tek puna edhe pse thashethemet flasin për një lidhje me një biznesmen australian.

Ky është set i mrekullueshëm fotografik i bërë nga Terry Richardson. Në fillim 31 vjeçarja shfaqet me xhinse dhe me këmishë, të cilat pak nga pak filloi t’i hiqte, duke mbetur vetëm me të brendshme transparente.

[portfolio_slideshow id=12450]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here