Home Foto Miley Cyrus vijon te provokoje fansat, tregon te pasmet

Miley Cyrus vijon te provokoje fansat, tregon te pasmet

877
0

Miley Cyrus vijon të provokojë gjatë koncerteve të saj. Edhe këtë herë Cyrus ka përdorur të pasmet e saj gjatë performancës duke skandalizuar të pranishmit në koncertin në Finlandë. Megjithatë eventet dhe koncertet e Miley-t ndonëse ekstravagancave jane të panumërta. 

[portfolio_slideshow id=14958]

Previous articleTiranë, ekzekutohet Viktor Skeja, ish-kreu i CEZ Laç
Next articleNesër raporti i KE për statusin, Arvizu takon Ramën

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here